Recenzije za Skin Forum

user avatar
RU
Ružica
pre oko 9 sati
LI
Linda
pre 2 dana
Sve preporuke
MA
Maja
pre 3 dana
TI
Tihana
pre 21 dana
IV
Ivana
pre 24 dana
Jako ugodno i opustajuće u prekrasno uređenom salonu kod Eme koja je profesionalna i stručna u onome što radi.
IV
Ivana
pre 25 dana
TI
Tihana
pre 29 dana
AL
Alda
pre oko 1 mesec
AM
Amalia
pre oko 1 mesec
Odlična usluga, stručnost, savjeti i profesionalnost. Preporučam!
AN
Anamarija
pre oko 1 mesec
Sve pohvale za Emu, jako ljubazna i stručna u svome poslu. Bila sam na čišćenju lica i stvarno sam prezadovoljna tretmanom. Savršeno iskustvo, vidimo se opet uskoro
Stranica 1 od 9