Recenzije za Pro Skin Centar

user avatar
SA
sanja
pre 1 dan
Anemari divna kao i uvijek
KA
Katja
pre 1 dan
Sve super najbolje
HA
Hana
pre 1 dan
MI
Mirjana
pre 2 dana
AN
Andreja
pre 5 dana
ugodno i opuštajuće 👍💖
EV
Eva
pre 6 dana
SA
sandra
pre 6 dana
Izuzetna usluga i kvalitetan tretman prilagođen potrebama moga lica, uvijek inovativne tehnike i metode. Povrh svega ugodno i dragocjeno opuštanje.
MI
Mira
pre 12 dana
LU
Lucija
pre 13 dana
Odlično iskustvo! Atmosfera je bila opuštajuća, a kozmetičarka vrlo profesionalna i stručna. Čišćenje lica odrađeno je temeljito i pažljivo. Preporučujem svima koji traže kvalitetnu njegu lica.
SA
Sanja
pre 15 dana
Stranica 1 od 29