Recenzije za Nova Hair

user avatar
DO
Dorotea
pre oko 14 sati
DO
Dorotea
pre oko 15 sati
BE
bernarda
pre oko 19 sati
MA
Marija
pre 7 dana
VA
Valentina
pre 7 dana
MI
Mira
pre 8 dana
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
pre 14 dana
FR
Franka
pre 16 dana
MA
Marijana
pre 20 dana
DA
Daniela
pre 22 dana
Prezadovoljna, frizura je ispala tocno kako sam htjela. Monika je vrlo draga i simpaticna :)
Stranica 1 od 11