Recenzije za Pro Skin Centar

user avatar
SA
sanja
hace 1 día
Anemari divna kao i uvijek
KA
Katja
hace 1 día
Sve super najbolje
HA
Hana
hace 1 día
MI
Mirjana
hace 1 día
AN
Andreja
hace 5 días
ugodno i opuštajuće 👍💖
EV
Eva
hace 6 días
SA
sandra
hace 6 días
Izuzetna usluga i kvalitetan tretman prilagođen potrebama moga lica, uvijek inovativne tehnike i metode. Povrh svega ugodno i dragocjeno opuštanje.
MI
Mira
hace 12 días
LU
Lucija
hace 12 días
Odlično iskustvo! Atmosfera je bila opuštajuća, a kozmetičarka vrlo profesionalna i stručna. Čišćenje lica odrađeno je temeljito i pažljivo. Preporučujem svima koji traže kvalitetnu njegu lica.
SA
Sanja
hace 15 días
Página 1 de 29