Recenzije za Nova Hair

user avatar
HA
Hana
about 16 hours ago
DO
Dorotea
7 days ago
DO
Dorotea
7 days ago
BE
bernarda
7 days ago
MA
Marija
13 days ago
VA
Valentina
14 days ago
MI
Mira
15 days ago
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
21 days ago
FR
Franka
22 days ago
MA
Marijana
27 days ago
Page 1 of 11