Recenzije za Nova Hair

user avatar
DO
Dorotea
about 14 hours ago
DO
Dorotea
about 15 hours ago
BE
bernarda
about 19 hours ago
MA
Marija
7 days ago
VA
Valentina
7 days ago
MI
Mira
8 days ago
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
14 days ago
FR
Franka
16 days ago
MA
Marijana
20 days ago
DA
Daniela
22 days ago
Prezadovoljna, frizura je ispala tocno kako sam htjela. Monika je vrlo draga i simpaticna :)
Page 1 of 11