Recenzije za Pro Skin Centar

user avatar
SA
sanja
vor 1 Tag
Anemari divna kao i uvijek
KA
Katja
vor 1 Tag
Sve super najbolje
HA
Hana
vor 1 Tag
MI
Mirjana
vor 1 Tag
AN
Andreja
vor 5 Tagen
ugodno i opuštajuće 👍💖
EV
Eva
vor 6 Tagen
SA
sandra
vor 6 Tagen
Izuzetna usluga i kvalitetan tretman prilagođen potrebama moga lica, uvijek inovativne tehnike i metode. Povrh svega ugodno i dragocjeno opuštanje.
MI
Mira
vor 12 Tagen
LU
Lucija
vor 12 Tagen
Odlično iskustvo! Atmosfera je bila opuštajuća, a kozmetičarka vrlo profesionalna i stručna. Čišćenje lica odrađeno je temeljito i pažljivo. Preporučujem svima koji traže kvalitetnu njegu lica.
SA
Sanja
vor 15 Tagen
Seite 1 von 29