Recenzije za Nova Hair

user avatar
DO
Dorotea
vor etwa 14 Stunden
DO
Dorotea
vor etwa 15 Stunden
BE
bernarda
vor etwa 19 Stunden
MA
Marija
vor 7 Tagen
VA
Valentina
vor 7 Tagen
MI
Mira
vor 8 Tagen
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
vor 14 Tagen
FR
Franka
vor 16 Tagen
MA
Marijana
vor 20 Tagen
DA
Daniela
vor 22 Tagen
Prezadovoljna, frizura je ispala tocno kako sam htjela. Monika je vrlo draga i simpaticna :)
Seite 1 von 11