Recenzije za Pro Skin Centar

user avatar
SA
sanja
1 day ago
Anemari divna kao i uvijek
KA
Katja
1 day ago
Sve super najbolje
HA
Hana
1 day ago
MI
Mirjana
2 days ago
AN
Andreja
5 days ago
ugodno i opuštajuće 👍💖
EV
Eva
6 days ago
SA
sandra
6 days ago
Izuzetna usluga i kvalitetan tretman prilagođen potrebama moga lica, uvijek inovativne tehnike i metode. Povrh svega ugodno i dragocjeno opuštanje.
MI
Mira
12 days ago
LU
Lucija
13 days ago
Odlično iskustvo! Atmosfera je bila opuštajuća, a kozmetičarka vrlo profesionalna i stručna. Čišćenje lica odrađeno je temeljito i pažljivo. Preporučujem svima koji traže kvalitetnu njegu lica.
SA
Sanja
15 days ago
Stranica 1 od 29