Recenzije za Sweet Harmony

user avatar
LA
Laura
pre 1 dan
Ana je toliko profesionalna u svom poslu, draga, umiljata, nježna..nema koji tretman nisam odradila u salonu i neznam koji je bolji. Depilacija koju ne osjetiš koliko je nježna, tretmani lica nakon kojih doslovno sijaš ili masaža nakon koje možeš poletit. Salon toliko čist, uredan, mirišljav, s poda doslovno možeš nešto pojesti. Sve preporuke aposlutno, bez riječi koliko sam očarana!
AN
Ana
pre oko 1 mesec
PA
Paula
pre 3 meseca
IV
Ivica
pre 3 meseca
MA
Marita
pre 3 meseca
Prezadovoljna depilacijom! Vratit ću se opet 🥰
MA
Marko
pre 3 meseca
IN
Ines
pre 4 meseca
Odlicna usluga! Depilacija secernom pastom brza, efikasna i minimalno bolna :) Vlasnica Ana je predraga, profesionalna, pazljiva i detaljna. Prostor ugodan i cist, higijena na najvisem nivou. Za svaku pohvalu!
IN
Ines
pre 4 meseca
Odlicna masaza, za svaku preporuku ♥️
IV
Ivelina
pre 4 meseca
Profesionalno, ugodno, čisto i uredno, masaža je bila izvrsna a vlasnica ljubazna i stručna.
IV
Ivana
pre 4 meseca
Sve preporuke za uslugu, prostor i stručnost.
Stranica 1 od 18