Recenzije za SENSANATURA frizerski salon

user avatar
JE
Jelena
pre 28 dana
avatar
Dunja
pre 28 dana
KR
Kristina
pre 28 dana
JO
Joanna
pre 2 meseca
SI
Silvija
pre 2 meseca
MA
Marija
pre 3 meseca
Vema sam zadovoljna ljubaznošću djelatnice i frizurom. Svakako preporučam.
VA
Valentino
pre 3 meseca
VA
Valentina
pre 5 meseci
Savršeni pramenovi, hvala Mia💥❤️
MA
Maja
pre 6 meseci
Super usluga, kava, Teranino za ulazak u 2026. 🥃✨💕
MA
Matea
pre 6 meseci
Curke sve top a pogotovo cura koja mi je radila svecanu friziru sve pohvale na strucnosti bas sam happy i zadovoljna..vidimo se skoro..
Stranica 1 od 1