Radila sam FOHOW BEN 3 tretman i vise sam nego zadovoljna. Dugogodisnji bolovi u ledima su naprosto nestali (cak nakon prvog tretmana) i od srca ga preporucujem svima. Probajte i uvjerite se sami! Gđa Mirsada je jedna divna osoba!
KR
Kristina
pre 5 meseci
ZO
Zoran
pre 5 meseci
ST
Stella
pre 5 meseci
VJ
Vjekoslav
pre 6 meseci
Izuzetno opuštajuće, a nadasve učinkovito.
SV
Svjetlana
pre 6 meseci
Rukavice (BEM3) su zaista učinile čudo u mom slucaju. Nakon dvije godine muke sa srednjim i donjim dijelom leđa konacno sam se probudila bez bolova nakon samo jednog tretmana. Zbog posla kojim se bavim gdje mi najvise nastradaju leđa nastavit cu dolazit na tretmane. Gospođa Mirsada je divna i jako prijatna osoba. Sve preporuke!