Recenzije za Nova Hair

user avatar
DO
Dorotea
prije oko 14 sati
DO
Dorotea
prije oko 15 sati
BE
bernarda
prije oko 19 sati
MA
Marija
prije 7 dana
VA
Valentina
prije 7 dana
MI
Mira
prije 8 dana
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
prije 14 dana
FR
Franka
prije 16 dana
MA
Marijana
prije 20 dana
DA
Daniela
prije 22 dana
Prezadovoljna, frizura je ispala tocno kako sam htjela. Monika je vrlo draga i simpaticna :)
Stranica 1 od 11