Recenzije za SENSANATURA frizerski salon

user avatar
JE
Jelena
hace 28 días
avatar
Dunja
hace 28 días
KR
Kristina
hace 28 días
JO
Joanna
hace 2 meses
SI
Silvija
hace 2 meses
MA
Marija
hace 3 meses
Vema sam zadovoljna ljubaznošću djelatnice i frizurom. Svakako preporučam.
VA
Valentino
hace 3 meses
VA
Valentina
hace 5 meses
Savršeni pramenovi, hvala Mia💥❤️
MA
Maja
hace 6 meses
Super usluga, kava, Teranino za ulazak u 2026. 🥃✨💕
MA
Matea
hace 6 meses
Curke sve top a pogotovo cura koja mi je radila svecanu friziru sve pohvale na strucnosti bas sam happy i zadovoljna..vidimo se skoro..
Página 1 de 1