Recenzije za Nail House

user avatar
SV
Svitlana
hace 6 días
Sehr freundliche und professionelle Mitarbeiterin. Alles ist so gelaufen, als gewünscht. Dieses Salon werde ich gerne weiter empfehlen.
DO
Dolores
hace 6 días
Cure su super,odusevljena sam uslugom.🥰
VA
vanda
hace 8 días
PE
PETRA
hace 8 días
Usluga na nivou. Vidimo se opet
MA
Matilda
hace 8 días
MA
Majda
hace 13 días
Ja sam prezadovoljna,i zelim pohvaliti mladu curu imenom Tea❤️❤️
AN
Ana
hace 13 días
IV
Ivana
hace 14 días
Ugodna atmosfera, simpatična i ljubazna gđa Kristina...Noktima sam jako zadovoljna, moje preporuke svima, a ja ću se sigurno ponovo vratiti.
AF
Afro
hace 14 días
Vrhunska usluga a Tea vrlo profesionalna
TE
Tea
hace 20 días
Vrhunska usluga. Kristina mi je divno napravila manikuru.
Página 1 de 5