Savršena usluga kod Vlatke, radila sam Hydra Revive tretman lica i bilo mi je savršeno. Tretman je odličan za osvježenje kože i jedva čekam doći opet 🤗
JO
Josipa
hace alrededor de 2 meses
Prezadovoljna uslugom i tretmanom,moje iskrene preporuke❤️🍀
AN
Ankica
hace 3 meses
Izuzetno kvalitetna usluga, ugodan ambijent a Vlatka divna i strucna osoba!
IN
Ines
hace 3 meses
Oduševljena sam posjetom ovom salonu! Čim uđete, osjeti se ugodna i opuštajuća atmosfera. Tretman vrhunski, Vlatka profesionalna i ljubazna! Vraćam se obavezno!