Recenzije za Sweet Harmony

user avatar
LA
Laura
1 day ago
Ana je toliko profesionalna u svom poslu, draga, umiljata, nježna..nema koji tretman nisam odradila u salonu i neznam koji je bolji. Depilacija koju ne osjetiš koliko je nježna, tretmani lica nakon kojih doslovno sijaš ili masaža nakon koje možeš poletit. Salon toliko čist, uredan, mirišljav, s poda doslovno možeš nešto pojesti. Sve preporuke aposlutno, bez riječi koliko sam očarana!
AN
Ana
about 1 month ago
PA
Paula
3 months ago
IV
Ivica
3 months ago
MA
Marita
3 months ago
Prezadovoljna depilacijom! Vratit ću se opet 🥰
MA
Marko
3 months ago
IN
Ines
4 months ago
Odlicna usluga! Depilacija secernom pastom brza, efikasna i minimalno bolna :) Vlasnica Ana je predraga, profesionalna, pazljiva i detaljna. Prostor ugodan i cist, higijena na najvisem nivou. Za svaku pohvalu!
IN
Ines
4 months ago
Odlicna masaza, za svaku preporuku ♥️
IV
Ivelina
4 months ago
Profesionalno, ugodno, čisto i uredno, masaža je bila izvrsna a vlasnica ljubazna i stručna.
IV
Ivana
4 months ago
Sve preporuke za uslugu, prostor i stručnost.
Page 1 of 18