Jako ugodno i opustajuće u prekrasno uređenom salonu kod Eme koja je profesionalna i stručna u onome što radi.
Odlična usluga, stručnost, savjeti i profesionalnost. Preporučam!
Sve pohvale za Emu, jako ljubazna i stručna u svome poslu. Bila sam na čišćenju lica i stvarno sam prezadovoljna tretmanom. Savršeno iskustvo, vidimo se opet uskoro