Recenzije za SENSANATURA frizerski salon

user avatar
JE
Jelena
28 days ago
avatar
Dunja
28 days ago
KR
Kristina
28 days ago
JO
Joanna
2 months ago
SI
Silvija
2 months ago
MA
Marija
3 months ago
Vema sam zadovoljna ljubaznošću djelatnice i frizurom. Svakako preporučam.
VA
Valentino
3 months ago
VA
Valentina
5 months ago
Savršeni pramenovi, hvala Mia💥❤️
MA
Maja
6 months ago
Super usluga, kava, Teranino za ulazak u 2026. 🥃✨💕
MA
Matea
6 months ago
Curke sve top a pogotovo cura koja mi je radila svecanu friziru sve pohvale na strucnosti bas sam happy i zadovoljna..vidimo se skoro..
Page 1 of 1