Recenzije za Nail House

user avatar
SV
Svitlana
6 days ago
Sehr freundliche und professionelle Mitarbeiterin. Alles ist so gelaufen, als gewünscht. Dieses Salon werde ich gerne weiter empfehlen.
DO
Dolores
6 days ago
Cure su super,odusevljena sam uslugom.🥰
VA
vanda
8 days ago
PE
PETRA
8 days ago
Usluga na nivou. Vidimo se opet
MA
Matilda
8 days ago
MA
Majda
13 days ago
Ja sam prezadovoljna,i zelim pohvaliti mladu curu imenom Tea❤️❤️
AN
Ana
13 days ago
IV
Ivana
14 days ago
Ugodna atmosfera, simpatična i ljubazna gđa Kristina...Noktima sam jako zadovoljna, moje preporuke svima, a ja ću se sigurno ponovo vratiti.
AF
Afro
14 days ago
Vrhunska usluga a Tea vrlo profesionalna
TE
Tea
20 days ago
Vrhunska usluga. Kristina mi je divno napravila manikuru.
Page 1 of 5