Recenzije za Kozmetički salon M&Ž

user avatar
MA
Marina
3 days ago
VA
Valentina
17 days ago
LE
Leandra
29 days ago
Ugodna atmosfera i stručna usluga :)
AH
Ana Helena
2 months ago
Strucni i uljudni :)
KA
Katarina
3 months ago
MI
Mirna
4 months ago
IV
Ivana
4 months ago
JA
jana
6 months ago
Jako ugodna i kompetentna kozmetičarka, usluga na razini i prilagođena mojim željama i potrebama nakon razgovora. Za svaku preporuku
SN
Snježana
7 months ago
DA
Danijela
9 months ago
Gospođa je vrlo susretljiva, profesionalna i detaljna u radu, vrlo nježnja i pažljiva. Jako sam zadovoljna. Preporučam.
Page 1 of 3