Recenzije za Studio Bliss

user avatar
BI
Biljana
vor etwa 1 Monat
TI
Tina
vor 2 Monaten
VE
Vedrana
vor 2 Monaten
Iskrene preporuke! Divan salon, frizerka, usluga 👍
LJ
Ljubica
vor 2 Monaten
Izrazito profesionalna, ljubazna, daje savjete s obzirom na tip kose.. Balayage napravila savršeno. ☺️ Svaka preporuka i doći ću opet!
AN
Antonia
vor 2 Monaten
SA
Sanja
vor 2 Monaten
Hvala Marijani na profesionalnoj usluzi.Salon je harmonicno uredjen toplim bojama,skladno i decentno.Super sam zadovoljna bojom i frizurom.U svakom slucaji preporucam studio Bliss i veselim se novom terminu.S.R.K.
TA
Tanja
vor 3 Monaten
SA
Sara
vor 3 Monaten
IV
Ivana
vor 3 Monaten
TA
Tamara
vor 4 Monaten
Seite 1 von 7