Recenzije za SENSANATURA frizerski salon

user avatar
JE
Jelena
vor 28 Tagen
avatar
Dunja
vor 28 Tagen
KR
Kristina
vor 28 Tagen
JO
Joanna
vor 2 Monaten
SI
Silvija
vor 2 Monaten
MA
Marija
vor 3 Monaten
Vema sam zadovoljna ljubaznošću djelatnice i frizurom. Svakako preporučam.
VA
Valentino
vor 3 Monaten
VA
Valentina
vor 5 Monaten
Savršeni pramenovi, hvala Mia💥❤️
MA
Maja
vor 6 Monaten
Super usluga, kava, Teranino za ulazak u 2026. 🥃✨💕
MA
Matea
vor 6 Monaten
Curke sve top a pogotovo cura koja mi je radila svecanu friziru sve pohvale na strucnosti bas sam happy i zadovoljna..vidimo se skoro..
Seite 1 von 1