Recenzije za Kozmetički salon M&Ž

user avatar
MA
Marina
vor 3 Tagen
VA
Valentina
vor 17 Tagen
LE
Leandra
vor 29 Tagen
Ugodna atmosfera i stručna usluga :)
AH
Ana Helena
vor 2 Monaten
Strucni i uljudni :)
KA
Katarina
vor 3 Monaten
MI
Mirna
vor 4 Monaten
IV
Ivana
vor 4 Monaten
JA
jana
vor 6 Monaten
Jako ugodna i kompetentna kozmetičarka, usluga na razini i prilagođena mojim željama i potrebama nakon razgovora. Za svaku preporuku
SN
Snježana
vor 7 Monaten
DA
Danijela
vor 9 Monaten
Gospođa je vrlo susretljiva, profesionalna i detaljna u radu, vrlo nježnja i pažljiva. Jako sam zadovoljna. Preporučam.
Seite 1 von 3