Recenzije za Studio Bliss

user avatar
BI
Biljana
about 1 month ago
TI
Tina
2 months ago
VE
Vedrana
2 months ago
Iskrene preporuke! Divan salon, frizerka, usluga 👍
LJ
Ljubica
2 months ago
Izrazito profesionalna, ljubazna, daje savjete s obzirom na tip kose.. Balayage napravila savršeno. ☺️ Svaka preporuka i doći ću opet!
AN
Antonia
2 months ago
SA
Sanja
2 months ago
Hvala Marijani na profesionalnoj usluzi.Salon je harmonicno uredjen toplim bojama,skladno i decentno.Super sam zadovoljna bojom i frizurom.U svakom slucaji preporucam studio Bliss i veselim se novom terminu.S.R.K.
TA
Tanja
3 months ago
SA
Sara
3 months ago
IV
Ivana
3 months ago
TA
Tamara
4 months ago
Stranica 1 od 7