Sehr freundliche und professionelle Mitarbeiterin. Alles ist so gelaufen, als gewünscht. Dieses Salon werde ich gerne weiter empfehlen.
Cure su super,odusevljena sam uslugom.🥰
Usluga na nivou. Vidimo se opet
Ja sam prezadovoljna,i zelim pohvaliti mladu curu imenom Tea❤️❤️
Ugodna atmosfera, simpatična i ljubazna gđa Kristina...Noktima sam jako zadovoljna, moje preporuke svima, a ja ću se sigurno ponovo vratiti.
Vrhunska usluga a Tea vrlo profesionalna
Vrhunska usluga. Kristina mi je divno napravila manikuru.