Recenzije za Nova Hair

user avatar
EL
Elena
pre 1 dan
Prvi put sam radila brownie balayage i ispao je točno onako kako sam zamislila s predivnim, toplim baš čokoladnim pramenovina koji se savršeno prelijevaju. Monika je odlična frizerka i za farbanje i za šišanje, ali i svečane frizure. Sve sam isprobala i svime sam baš sam zadovoljna. Toplo preporučujem!
HA
Hana
pre 3 dana
DO
Dorotea
pre 10 dana
DO
Dorotea
pre 10 dana
BE
bernarda
pre 10 dana
MA
Marija
pre 16 dana
VA
Valentina
pre 16 dana
MI
Mira
pre 17 dana
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
pre 23 dana
FR
Franka
pre 25 dana
Stranica 1 od 11