Recenzije za BELLA VIE - beauty & wellness centar

user avatar
LJ
Ljubica
pre 17 dana
Predivno mi je bilo,uživala sam, Vanessa i njezina majka su toliko pažljive i ljubazne. ❤️❤️🤗
SA
Sara
pre 19 dana
SA
Sandra
pre 28 dana
DI
Dijana
pre oko 1 mesec
BR
Briana
pre oko 1 mesec
I had such a wonderful experience. The ladies are so nice and accommodating and I will be recommending this salon and hopefully coming back soon! Thank you! 😊
KL
Klara
pre oko 1 mesec
DO
Dora
pre oko 1 mesec
Sve preporuke, profesionalno i ugodno :)
LO
Lorena
pre oko 2 meseca
Sve pohvalee♥️
MA
Maja
pre oko 2 meseca
ZE
Zeljana
pre oko 2 meseca
Profesionalna i odlična usluga. Djelatnice jako uljudne, pristupačne. Sve preporuke!
Stranica 1 od 7