Recenzije za Sweet Harmony

user avatar
LA
Laura
prije 1 dan
Ana je toliko profesionalna u svom poslu, draga, umiljata, nježna..nema koji tretman nisam odradila u salonu i neznam koji je bolji. Depilacija koju ne osjetiš koliko je nježna, tretmani lica nakon kojih doslovno sijaš ili masaža nakon koje možeš poletit. Salon toliko čist, uredan, mirišljav, s poda doslovno možeš nešto pojesti. Sve preporuke aposlutno, bez riječi koliko sam očarana!
AN
Ana
prije oko 1 mjesec
PA
Paula
prije 3 mjeseca
IV
Ivica
prije 3 mjeseca
MA
Marita
prije 3 mjeseca
Prezadovoljna depilacijom! Vratit ću se opet 🥰
MA
Marko
prije 3 mjeseca
IN
Ines
prije 4 mjeseca
Odlicna usluga! Depilacija secernom pastom brza, efikasna i minimalno bolna :) Vlasnica Ana je predraga, profesionalna, pazljiva i detaljna. Prostor ugodan i cist, higijena na najvisem nivou. Za svaku pohvalu!
IN
Ines
prije 4 mjeseca
Odlicna masaza, za svaku preporuku ♥️
IV
Ivelina
prije 4 mjeseca
Profesionalno, ugodno, čisto i uredno, masaža je bila izvrsna a vlasnica ljubazna i stručna.
IV
Ivana
prije 4 mjeseca
Sve preporuke za uslugu, prostor i stručnost.
Stranica 1 od 18