Recenzije za SENSANATURA frizerski salon

user avatar
JE
Jelena
prije 28 dana
avatar
Dunja
prije 28 dana
KR
Kristina
prije 28 dana
JO
Joanna
prije 2 mjeseca
SI
Silvija
prije 2 mjeseca
MA
Marija
prije 3 mjeseca
Vema sam zadovoljna ljubaznošću djelatnice i frizurom. Svakako preporučam.
VA
Valentino
prije 3 mjeseca
VA
Valentina
prije 5 mjeseci
Savršeni pramenovi, hvala Mia💥❤️
MA
Maja
prije 6 mjeseci
Super usluga, kava, Teranino za ulazak u 2026. 🥃✨💕
MA
Matea
prije 6 mjeseci
Curke sve top a pogotovo cura koja mi je radila svecanu friziru sve pohvale na strucnosti bas sam happy i zadovoljna..vidimo se skoro..
Stranica 1 od 1