Prvi put sam radila brownie balayage i ispao je točno onako kako sam zamislila s predivnim, toplim baš čokoladnim pramenovina koji se savršeno prelijevaju. Monika je odlična frizerka i za farbanje i za šišanje, ali i svečane frizure. Sve sam isprobala i svime sam baš sam zadovoljna. Toplo preporučujem!
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja.
Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe.
Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.