Recenzije za Nova Hair

user avatar
EL
Elena
prije 1 dan
Prvi put sam radila brownie balayage i ispao je točno onako kako sam zamislila s predivnim, toplim baš čokoladnim pramenovina koji se savršeno prelijevaju. Monika je odlična frizerka i za farbanje i za šišanje, ali i svečane frizure. Sve sam isprobala i svime sam baš sam zadovoljna. Toplo preporučujem!
HA
Hana
prije 3 dana
DO
Dorotea
prije 10 dana
DO
Dorotea
prije 10 dana
BE
bernarda
prije 10 dana
MA
Marija
prije 16 dana
VA
Valentina
prije 16 dana
MI
Mira
prije 17 dana
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
prije 23 dana
FR
Franka
prije 25 dana
Stranica 1 od 11