Recenzije za Nail House

user avatar
SV
Svitlana
prije 6 dana
Sehr freundliche und professionelle Mitarbeiterin. Alles ist so gelaufen, als gewünscht. Dieses Salon werde ich gerne weiter empfehlen.
DO
Dolores
prije 6 dana
Cure su super,odusevljena sam uslugom.🥰
VA
vanda
prije 8 dana
PE
PETRA
prije 8 dana
Usluga na nivou. Vidimo se opet
MA
Matilda
prije 8 dana
MA
Majda
prije 13 dana
Ja sam prezadovoljna,i zelim pohvaliti mladu curu imenom Tea❤️❤️
AN
Ana
prije 13 dana
IV
Ivana
prije 14 dana
Ugodna atmosfera, simpatična i ljubazna gđa Kristina...Noktima sam jako zadovoljna, moje preporuke svima, a ja ću se sigurno ponovo vratiti.
AF
Afro
prije 14 dana
Vrhunska usluga a Tea vrlo profesionalna
TE
Tea
prije 20 dana
Vrhunska usluga. Kristina mi je divno napravila manikuru.
Stranica 1 od 5