Recenzije za BELLA VIE - beauty & wellness centar

user avatar
LJ
Ljubica
prije 17 dana
Predivno mi je bilo,uživala sam, Vanessa i njezina majka su toliko pažljive i ljubazne. ❤️❤️🤗
SA
Sara
prije 19 dana
SA
Sandra
prije 28 dana
DI
Dijana
prije oko 1 mjesec
BR
Briana
prije oko 1 mjesec
I had such a wonderful experience. The ladies are so nice and accommodating and I will be recommending this salon and hopefully coming back soon! Thank you! 😊
KL
Klara
prije oko 1 mjesec
DO
Dora
prije oko 1 mjesec
Sve preporuke, profesionalno i ugodno :)
LO
Lorena
prije oko 2 mjeseca
Sve pohvalee♥️
MA
Maja
prije oko 2 mjeseca
ZE
Zeljana
prije oko 2 mjeseca
Profesionalna i odlična usluga. Djelatnice jako uljudne, pristupačne. Sve preporuke!
Stranica 1 od 7