Savršena usluga kod Vlatke, radila sam Hydra Revive tretman lica i bilo mi je savršeno. Tretman je odličan za osvježenje kože i jedva čekam doći opet 🤗
JO
Josipa
prije oko 2 mjeseca
Prezadovoljna uslugom i tretmanom,moje iskrene preporuke❤️🍀
AN
Ankica
prije 3 mjeseca
Izuzetno kvalitetna usluga, ugodan ambijent a Vlatka divna i strucna osoba!
IN
Ines
prije 3 mjeseca
Oduševljena sam posjetom ovom salonu! Čim uđete, osjeti se ugodna i opuštajuća atmosfera. Tretman vrhunski, Vlatka profesionalna i ljubazna! Vraćam se obavezno!