Recenzije za NAILISH

user avatar
RO
Rose
hace 7 días
Absolutely incredible experience! My nail tech could not have been more helpful or kind! My friend got her nails done here two days before me, and I loved them so much I had to book an appointment for myself! Every time I look at my nails, I can't help but smile. They are 100% the best nails I've ever gotten! If you're wondering whether you should book here or not, stop wondering and DO IT! I will be back!!
IZ
Izabela
hace 22 días
AN
Ana-Marija
hace 22 días
Trajni lak - noge je bio super, brzo i precizno, lijep prostor i ugodna atmosfera
IV
Ivona
hace 2 meses
Simpatična vlasnica koja svaki put napravi vrhunski posao! Takodjer zelim naglasiti koliko je interijer salona profinjen i ugodan nigdje jos nisam vidjela takav! 💕💕
LE
Lea
hace 2 meses
Oduševljena sam i uslugom i osobljem! Jedan od rijetkih salona kojima je bitan svaki detalj👏
EM
Ema
hace 3 meses
Presimpatična vlasnica i odlična usluga. Ugodna atmosfera i jako kvalitetnan rad! Prezadovoljna sam sa svojim noktićima!
Página 1 de 1