Results for
Kačićeva 10, Zagreb
Oblikovanje obrva - Jay Wax / pinceta
Bojanje obrva
Bojanje trepavica
Komplet "Perfect Eyes" (Bojanje obrva i trepavica)
Master Komplet (Korekcija + Bojanje obrva & trepavica)
Školski prilaz 5.Dugave,Novi Zagreb,Travno,Sloboština, Zagreb
Neyes korekcija obrva + bojanje obrva
Brow lift + lash lift
Lash lift sa farbanjem
Brow lift sa farbanjem
Brow lift
Bleiweisova 11, Zagreb
Bojanje obrva
Bojanje trepavica
Brow Lift
Ul. Karla Metikoša 2c, Zagreb
Čupanje obrva
Čupanje nadusnica
Lash lift
Bojanje obrva kanom
Browlift + bojanje + 3D filer
Kranjčevićeva ul. 49, Zagreb
PAKET: Lash + Brow lift
Lash lift
Bojanje obrva
Brow lift
Mlinovi 121 A, Zagreb
Korekcija obrva
Korekcija obrva perlama
Bojanje obrva
Maksimirsko naselje IV. 29, Zagreb
Korekcija obrva + bojanje
Korejski lash lift
Lash lift
Brow lift
Lash lift + brow lift
Maksimirsko naselje IV br.27, Zagreb
Korekcija obrva pincetom
Korekcija obrva i bojanje
Bojanje obrva
Korekcija obrva + bojanje obrva i trepavica
Threading obrva s bojanje + lycon depilacija nadusnica
Zapoljska ulica 36, Zagreb
Farbanje obrva
VI. Ferenščica 30, Zagreb
Lash lift
Lash + brow lift
Bojanje obrva
Brows up
Brows up + threading
V Ravnice 10, Zagreb
Oblikovanje obrva koncem, pincetom
Ugradnja 1/1 ekstenzija trepavica
Nadopuna 1/1 ekstenzija trepavica
Ugradnja volumenskih ekstenzija trepavica
Nadopuna volumenskih ekstenzija trepavica 1 tj
Lovinčićeva ulica 1E Ferenčica, 2.kat lijevo iz lifta, Zagreb
Oblikovanje obrva
Oblikovanje obrva voskom
Obrve - oblikovanje pincetom + boja
Obrve - oblikovanje voskom + boja
Lash lift
Kraljevićeva 1a, Zagreb
Korekcija obrva – vosak / pinceta
Lash lift
Bojanje obrva
Bojanje trepavica
Brow lift
Štefanovečka cesta 17a, Zagreb
Korekcija obrva
Lash lift i bojanje trepavica
Korekcija obrva i bojanje
Bojanje obrva/trepavica
Bojanje obrva i trepavica
Ulica Ivana Rendića 31, Zagreb
Uređivanje obrva
Maksimirska 52, Zagreb
Korekcija obrva
Yumi Lash Lift
Bojanje obrva
Bojanje trepavica
Heinzelova ul. 44, Zagreb
Kana obrve
Petrova 120, Zagreb
KOREKCIJA OBRVA PINCETOM 15 min
KOREKCIJA OBRVA PASTA 20MIN
PARCIJALNE TREPAVICE 30 min
LAMINACIJA (LIFTING)OBRVA
LIFTING TREPAVICA 60 min
Rapska 57, Zagreb
Korekcija obrva
Farbanje obrva
Farbanje trepavica
Hvarska ulica 1E, Zagreb
Oblikovanje obrva pincetom K
Lash lift K
Bojanje obrva K
Bojanje trepavica K