Recenzije za Nova Hair

user avatar
EL
Elena
1 day ago
Prvi put sam radila brownie balayage i ispao je točno onako kako sam zamislila s predivnim, toplim baš čokoladnim pramenovina koji se savršeno prelijevaju. Monika je odlična frizerka i za farbanje i za šišanje, ali i svečane frizure. Sve sam isprobala i svime sam baš sam zadovoljna. Toplo preporučujem!
HA
Hana
3 days ago
DO
Dorotea
9 days ago
DO
Dorotea
10 days ago
BE
bernarda
10 days ago
MA
Marija
16 days ago
VA
Valentina
16 days ago
MI
Mira
17 days ago
Već sam drugi put kod gđe Monike. Prvi put smo radili preljev nakon kojeg mi je preporučila da napravim ABC Redken tretman za kosu jer mi je kosa bila jako isušena i ispucala od puno farbanja. Prezadovoljna sam s cijelom uslugom i finalnim rezultatom. Kosa kao da mi je prodisala i ponovno dobila sjaj. Izgleda zdravo i svježe. Ugodna atmosfera, stručni savjeti i jako lijepi ambijent! Hvala na svemu i jedva čekam opet doći kod Vas.
KR
Kristina
23 days ago
FR
Franka
25 days ago
Stranica 1 od 11