Recenzije za BELLA VIE - beauty & wellness centar

user avatar
LJ
Ljubica
17 days ago
Predivno mi je bilo,uživala sam, Vanessa i njezina majka su toliko pažljive i ljubazne. ❤️❤️🤗
SA
Sara
19 days ago
SA
Sandra
28 days ago
DI
Dijana
about 1 month ago
BR
Briana
about 1 month ago
I had such a wonderful experience. The ladies are so nice and accommodating and I will be recommending this salon and hopefully coming back soon! Thank you! 😊
KL
Klara
about 1 month ago
DO
Dora
about 1 month ago
Sve preporuke, profesionalno i ugodno :)
LO
Lorena
about 2 months ago
Sve pohvalee♥️
MA
Maja
about 2 months ago
ZE
Zeljana
about 2 months ago
Profesionalna i odlična usluga. Djelatnice jako uljudne, pristupačne. Sve preporuke!
Stranica 1 od 7